Co Vás čeká

Rezervace termínu focení

Pro rezervaci termínu prosím vyplňte objednávací formulář. Je možné i objednání telefonicky nebo e-mailem.

Pro potvrzení termínu je potřeba uhradit bankovním převodem rezervační poplatek ve výši 500 Kč. Více informací k rezervačnímu poplatku naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Pro informace o cenách přejděte na Ceník a objednání.

Realizace focení

Sejdeme se ve smluvený den a čas na domluveném místě, kde nejprve proběhnout přípravy v podobě líčení a doladění účesu. Zvolíme nejvhodnější variantu oblečení a pustíme se do samotného focení.

Nemusíte mít strach, že byste nevěděli jak se tvářit nebo pózovat. Při pózování Vás povedu a vždy Vám vysvětlím, jak stát, mít dané ruce a jak na ideální výraz. Při pózování dbám na uvolněnost póz, ty křečovité nevypadají dobře ani na fotce.

Editace a retušování

Vyberu ty nejlepší snímky z focení a u všech provedu profesionální editaci a retuš. Retuš je prováděna citlivě, abyste na fotografiích vypadali přirozeně, nikoliv „uměle vyžehleně“. Dále je provedena korekce barev a světlosti. Fotografie jsou upravené zpravidla do 30 dnů od focení.

Prohlédněte si galerie s upravenými fotografiemi:

ŽENY | DĚTI A TEENAGEŘI | RODINY
TĚHOTENSKÉ | PÁRY | MUŽI

Finální výběr a platba

Každý máme na sebe svůj vlastní pohled a názor, v některých výrazech se sami sobě líbíme víc, v jiných zas méně. Proto upravuji z focení více fotografií než je zadáno v objednávce. Vy si pak můžete vybrat ty, které se Vám líbí více. Vyvolané náhledy si odnesete hned po výběru a digitální soubory obdržíte po doplacení zakázky (hotově nebo bank. převodem).

A když by se Vám líbilo více fotografií, není to problém, fotografie nad rámec balíčku si samozřejmě můžete dokoupit.


 

Služby v průběhu focení


U focení je několik služeb samozřejmostí, a to z důvodu, aby bylo možné dosáhnout, co nejlepšího výsledku. A které to jsou?

Líčení & účes

Polovinou úspěchu dobré fotografie tkví v dobrém líčení a vhodném účesu. Nevhodné líčení se špatně retušuje a retuš je málokdy tak realistická, jako u vhodného líčení. Ne každá žena, kosmetička ani vizážistka však umí zvládnou líčení vhodné pro focení. Abych zajistila kvalitní fotky, jsou líčení i účes součástí služeb.

Zapůjčení oblečení, bot a doplňků

Obáváte se, zda bude vaše oblečení vypadat dobře na fotkách? Nemusíte se tím trápit. Ve vybavení ateliéru mám velkou škálu dámského oblečení (od dětských velikostí až po velikost 46), které je pro focení vhodné a dobře pracuje se světly i s postavou. K tomu jsou k dispozici boty (vel. 36 – 41) a různé doplňky. Nepotřebujete tedy pro focení s sebou více než světlé a tmavé spodní prádlo. Pánové prominou, pro ně takto vybavena zatím nejsem neboť to není v mých silách.

Plné vedení u focení

Máte strach, že nevíte jak se tvářit či jak pózovat? Nemusíte. Při focení vás plně povedu, veškeré pózy upravím tak, aby jste vypadal/a dobře. Vše vždy vysvětlím a tak si kromě dobře napózovaných fotografií odnesete i spoustu rad, jak můžete vypadat dobře i na rodinných fotkách nebo fotkách z akcí.