Každá žena je krásná


Každá žena na této planetě je jedinečná a má své neopakovatelné kouzlo. Bez ohledu na věk, postavu nebo barvu pleti, všechny z nás si zasloužíme být viděny a ceněny tak, jak jsme. A co je lepší způsob, jak ukázat svou jedinečnou krásu, než mít profesionální portrét, který ji zachytí v celé své slávě?

Možná se vám zdá, že fotografování je jen pro modelky nebo celebrity, ale opak je pravdou. Každá žena si zaslouží mít portrét, který jí bude připomínat, jak nádherná a silná je. Ať už si vyberete elegantní černobílý portrét nebo barevnou fotografii, profesionální fotografka vám pomůže najít správné světlo a úhel, aby vaše krása byla zachycena dokonale.

Takže neváhejte a zarezervujte si svůj vlastní portrét ještě dnes! Ukážte světu, jakou krásu skrýváte uvnitř, a vytvořte si nezapomenutelnou památku na sebe samu. Protože každá žena je krásná a zaslouží si být viděna tak, jak opravdu je.

 

OBJEDNEJ SI SVÉ FOCENÍ

 
 

Toužíte také po podobných fotografiích?

Objednejte se na focení
 

Focení žen v exteriérech


Focení v ateliéru je moje specializace, ale i tak je dobré občas udělat nějakou tu změnu a fotit i venku.

Důležité informace:

Do konce srpna 2023 nepříjmám nové zakázky na focení z osobních a zdravotních důvodů. Další objednávky budou příjmány nejdříve v září 2023. Děkuji za pochopení.

Pokud chcete vědět o otevření termínů pro objednání focení, kontaktujte mě formulářem na webu. Až budu vypisovat první termíny pro focení, budete informováni přednostně.

Pokud máte poukaz na focení, který buď v tomto období končí nebo je v tomto období platný (platí i pro již prodloužené poukazy). Automaticky se Vám prodlužuje platnost o 6 měsíců.

Mnohokrát děkuji za pochopení.

Lenka Pileková - Fotografka