Co Vás čeká

 

Co Vás čeká v ateliéru

Zvýrazníme Vaši krásu

– Líčení
– Úprava vlasů
– Výběr správného oblečení a doplňků

Tři ingredience, které Vám pomohou se cítit lépe ještě než si stoupnete před foťák. Ani v jedné Vás nenechám na holičkách – nalíčím Vás, upravíme vlasy a s oblečením také poradím.

S oblečením na focení si také nemusíte lámat hlavu, můj ateliérový šatník doslova přetéká vhodným dámským a dívčím oblečením na focení až do velikosti 56. Pro chlapy tu ješte mnoho nemám, ale časem i to bude.

Během času příprav se více poznáme a tím prolomíme bariéru neznáma mezi námi.

Nemusíte řešit jak pózovat

Máte strach, že jste nefotogeničtí? Nemusíte. Fotogeničnost jako taková neexistuje, je to jen výmluva, že Vás někdo nevyfotil dobře. Každý člověk má několik úhlů, ze kterých vypadá dobře. A mojí prací je, abych je našla a zachytila Vaši osobnost v tom nejlepším úhlu a světle.

Navíc Vám také přesně řeknu, jak máte pózovat a poradím Vám, jak na dobrý výraz.


Po focení

Těžká rozhodnutí budou na mě

Ušetřím Vám spoustu času a energie – fotky pro úpravu vyberu za Vás. Uplatním při tom své letité zkušenosti a vycvičené oko. A vy se nebudete muset probírat spousto snímků, kde jich bude i mnoho si podobných.

Z dobré fotky ještě lepší

Pupínek na obličeji, stroupek na ruce nebo modřinka na noze, tak ty rozhodně na fotce nenechám. Ale nejen to, taky doladím barvy, světla a stíny, zahladím křivky a spoustu dalších drobností, které z dobré fotky udělají skvělou.


Finální výběr fotografií


Chvíle, na kterou čekáte už od momentu, kdy se rozhodnete pro focení. Jak to vše dopadlo, jak vypadají finální fotky. Máte na výběr jednu ze dvou možností, jak vybírat.

Osobní výběr fotografií

Pro osobní výběr si domluvíme termín setkání u mě v ateliéru. V domluvený termín se setkáme a já Vám pro výběr předložím Vaše upravené fotografie vyvolané ve formátu 13×18 cm. vyvolávám vždy jednu ze dvou barevností, kterou má daný upravený snímek.

Vy si fotografiemi listujete a vybíráte ty, které budete chtít. Vybrané vyvolané fotografie si odnášíte přímo z tohoto setkání. Fotografie v elektronické podobě zasílám po uhrazení faktury za vybrané fotografie.

 

Elektronický výběr

Pro elektronický výběr Vám zašlu sestavu snímků ve stejném rozsahu, v jakém by byly vyvolány pro osobní výběr. Náhledy upravených fotografií posílám emailem. Sestava fotografií ná takovou velikost, aby při 100% přiblížení měl jednotlivý snímek velikost přibližnou formátu 13×18 cm, ale může se lišit podle monitoru nebo zobrazovacího programu.

Od Vás pak dostanu seznam čísel vybraných fotografií nejlépe opět emailem. Po uhrazení faktury za vybrané fotografie odesílám fotografie v elektronické podobě. A dle domluvy si pak vyvolané buď vyzvednete osobně nebo je mohu zaslat zásilkovnou.

 

 


 

Vyhovuje Vám nastavení fotografické služby? Nyní už stačí se jen

Objednat